"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Archiwum Aktualności 2013 Zebranie Zarządu Klubu "Bractwo Wiślane"

Zebranie Zarządu Klubu "Bractwo Wiślane"

Email Drukuj PDF

alt

W środę 27. marca 2013 r. odbyło się zebranie Zarządu Klubu "Bractwo Wiślane" Ligi Morskiej i Rzecznej z siedzibą w Warszawie. Ze względu na zbiżające się ŚWIĘTA WIELKANOCNE spotkanie miało uroczysty przebieg, poprzedziło je tradycyjne podzielenie się jajkiem oraz złożenie życzeń.

Podczas posiedzenia Wiceprezes Zarządu Klubu "Bractwo Wiślane" Tadeusz Glinkowski (Członek Honorowy WOPR) wręczył Prezesowi Wacławowi Kowalskiemu medal 50. lecia Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przyznany przez Zarząd Główny WOPR z okazji przypadającego w tym roku jubileuszu.

Następnie Prezes "Bractwa Wiślanego" przedstawił sprawozdanie z posiedzenia Zarządu Głównego LMiR w dn. 9. lutego 2013 r. w Gdańsku, obchodów Święta Ligi Morskiej i Rzecznej oraz uroczystości rocznicowych Zaślubin Polski z Morzem Bałtyckim w Pucku w dn. 10. lutego 2013 r.

Kolejnym punktem obrad było przedstawienie przez Członka Zarządu Marka Jankiewicza informacji na temat uruchomienia i administrowania stroną internetową Klubu "Bractwo Wiślane" www.bractwowislane.pl, nadającą nowy wymiar i możliwości realizacji celów statutowych LMiR, związanych z promowaniem oraz propagowaniem idei POLSKI MORSKIEJ. 

W dalszej części posiedzenia Zarząd ustalił termin i miejsce zwołania Walnego Zebrania Członków Klubu "Bractwo Wiślane" LMiR, a także omówił możliwość udziału Członków Klubu w imprezach wodniackich planowanych na roku 2013 r.

Na zakończenie wysłuchano spraw wniesionych oraz podjęto dyskusję na temat zbliżających się wydarzeń związanych z przypadającym w tym roku jubileuszem 95. rocznicy powołania LMiR. Po czym Prezes Zarządu zamknął obrady.

Poprawiony: środa, 27 marca 2013 23:27