"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Archiwum "Zima z Marynarką Wojenną"

"Zima z Marynarką Wojenną"

Email Drukuj PDF

zimazmwW dniach 2-13 lutego 2015 r. Muzeum Marynarki Wojennej oraz Klub Marynarki Wojennej "Riwiera" zapraszają dzieci na zajęcia edukacyjne w czasie ferii zimowych. Przez dziesięć dni będzie można skorzystać z ciekawej oferty gier i zabaw związanych z wojskowością i marynarką wojenną.

Goście będą mogli między innymi zapoznać się z elementami historii służby naszej armii na morzu, ze zwyczajami morskimi i szczegółami morskiego ceremoniału, a także wcielić się w rolę wojennej sanitariuszki. Przygotowano też zajęcia dla młodych artystów z dziedziny plastyki, fotografii i literatury. Chętni będą mogli nauczyć się pieśni morskich lub zmierzyć się z przeciwnikiem w rozgrywce szachowej.

Zajęcia pod nazwą "Zima z Marynarką Wojenną" będą odbywały się w siedzibach organizatorów (Muzeum MW Gdynia ul. Zawiszy Czarnego 1B oraz Klub MW ul. Zawiszy Czarnego 1) i są bezpłatne. Więcej informacji na: www.muzeummw.pl.

Zapisy przyjmowane będą od 26 stycznia br. pod nr tel.: 58/ 620-13-81 w. 22 oraz 23  i pocztą elektroniczną:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Grafik zajęć

Źródło: muzeummw.plklubriwiera.mw.mil.pl 

Poprawiony: środa, 21 stycznia 2015 19:22