"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

WTW Rowing Elite

Email Drukuj PDF

wtwrowingW sobotę, 13 grudnia 2014 r. w Hotelu "Partner" w Warszawie (ul. Marywilska 16), odbędzie się prestiżowa impreza pn. "WTW Rowing Elite".

Celem wydarzenia, organizowanego przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie w Warszawie, jest propagowanie aktywności fizycznej i poszukiwanie mecenatów dla sportu polskiego, a w szczególności dla wioślarstwa - dyscypliny z królewską tożsamością oraz popularyzacja sportu jako narzędzia marketingowego - zbudowanie oraz posiadanie własnej drużyny sportowej.

WTW Rowing Elite to rywalizacja firmowych teamów (4 os.) na ergometrach wioślarskich na dystansie 4 x 500 m. Za pierwsze miejsce zwycięska drużyna otrzyma puchar przechodni WTW Rowing Elite, na stałe przechowywany u organizatora - na własność otrzyma replikę. Każdy zespół otrzymuje pamiątkowe trofeum, za udział w zawodach.

WTW Rowing Elite będzie miało również akcent charytatywny - częściowy dochód z imprezy, przeznaczony będzie na Dom Dziecka nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie, z którym Towarzystwo wspiera i współpracuje od lat. Partnerami wydarzenia, które na stałe zagości w kalendarzu imprez organizowanych przez WTW, są Hotel Partner i The Tides.

Regulamin organizacyjny

Źródło: wtw.waw.pl

Poprawiony: niedziela, 07 grudnia 2014 21:16