"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Archiwum Aktualności 2014 Wioślarski Tytan Warszawy 2015

Wioślarski Tytan Warszawy 2015

Email Drukuj PDF

tytan2015W piątek, 12 grudnia 2014 r. o godz. 09.00, w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (ul. Polna 7a), rozpoczną się pierwsze eliminacje, drugiej edycji zawodów w ramach programu Wioślarski Tytan Warszawy 2015.

Akcja organizowana przez Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie skierowana jest do uczniów stołecznych szkół gimnazjalnych.

Zadaniem uczestników będzie pokonanie 500. metrów na ergometrze wioślarskim w jak najkrótszym czasie. Zawody odbędą się na terenie siedmiu stołecznych Ośrodków Sportu i Rekreacji: Śródmieście, Wola, Praga Północ, Targówek, Włochy, Bielany oraz Żoliborz. 

W eliminacjach będą brać udział gimnazja z dzielnicy Śródmieście. Zapraszamy serdecznie uczniów i nauczycieli śródmiejskich gimnazjów. Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Kolejne wiosłowanie w dzielnicach, planowane są już w roku 2015.

Młodzież z najlepszymi rezultatami kwalifikować się będzie do Wielkiego Finału, który odbędzie się w czerwcu 2015 r. W Finale czekać będą atrakcyjne nagrody indywidualne. Najlepsi wezmą również udział w losowaniu nagrody głównej dla swojej szkoły - ergometru wioślarskiego.

*     *     *

Blisko 1000 uczestników, 30 szkół, 7 ośrodków sportu i rekreacji - to bilans zakończonej 11 czerwca br. pierwszej edycji Wioślarskiego Tytana Warszawy 2014. W Finale rozegranym w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Wola  (ul. Obozowej 60) rywalizowało kilkuset uczniów z siedmiu warszawskich dzielnic. Partnerami akcji byli: Fundacja LOTTO Milion Marzeń i Centrum Mowy i Słuchu Medincus.

Regulamin Wioślarskiego Tytana Warszawy 2015

Źródło: wtw.waw.pl