"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Archiwum Aktualności 2014 Mistrzostwa Mazowsza w ergometrze wioślarskim

Mistrzostwa Mazowsza w ergometrze wioślarskim

Email Drukuj PDF

mistrzostwaergometrW sobotę, 6 grudnia 2014 r. o godz. 10.00, w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji "Reduta" w dzielnicy Wola m.st. Warszawy (ul. Redutowa 37), rozpoczną się Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w ergometrze wioślarskim.

Organizatorem Mistrzostwa rozgrywanych w ramach programu "Od Młodzika do Olimpijczyka" jest Akademicki Związek Sportowy Środowisko Warszawa we współpracy z Warszawsko Mazowieckim Okręgowym Związkiem Towarzystw Wioślarskich, Warszawskim Towarzystwem Wioślarskim oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji dzielnicy Wola m.st. Warszawy.

Zgłoszenia do zawodów należy złożyć w terminie do poniedziałku 1 grudnia 2014 r. do Kierownika Zawodów Kolegi Roberta Borysa (tel. 608 506 959, e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Zwycięzcą zostaje zawodnik, który uzyska najlepszy czas zmierzony przez komputer spośród wszystkich uczestników w danej kategorii. Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajmą trzy pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych i wagowych, otrzymają dyplomy i medale. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają pamiątkowy dyplom - Certyfikat Uczestnictwa w Mistrzostwach oraz koszulkę okolicznościową.

Regulamin zawodów

Źródło: wtw.waw.pl

Poprawiony: czwartek, 04 grudnia 2014 09:23