"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Archiwum Aktualności 2014 Dni Morza w Pradze 2014

Dni Morza w Pradze 2014

Email Drukuj PDF

dnimorzawpradze2014W czwartek, 23 października 2014 r. w Hotelu Savoy w Pradze (Czechy), odbędą się obchody "Dni Morza w Pradze 2014". Tegoroczne obchody "Dni Morza - prezentacja portów" odbędą się pod patronatem polskiego Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju.

Celem tegorocznych obchodów Dni Morza w Pradze będzie nawiązanie kontaktów handlowych oraz wymiana doświadczeń pomiędzy polskimi a czeskimi przedsiębiorcami, stworzenie platformy do współpracy potencjalnych partnerów biznesowych z Czech i Polski przy kompleksowej prezentacji oferty polskich portów dedykowanej rynkowi czeskiemu.

W spotkaniu będą uczestniczyć przedstawiciele portów polskich, czołowych firm sektora gospodarki morskiej, transportu, spedycji i logistyki, przedsiębiorcy, przedstawiciele administracji państwowej, samorządów gospodarczych Republiki Czeskiej i Polski.

To ważne dla rynku gospodarczego wydarzenie, promocję polskich firm sektora morskiego, swoją obecnością uświetnią przedstawiciele rządu Republiki Czeskiej i Polski, Ambasady Czeskiej w Warszawie oraz Ambasady Polskiej w Pradze.

Na obchody Dni Morza w Pradze zapraszają port Gdańsk, Gdynia, Szczecin i Świnoujście, Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Pradze oraz Stowarzyszenie Spedycji i Logistyki RC.

Program Dni Morza w Pradze 2014

Źródło: port.szczecin.pl

Poprawiony: środa, 22 października 2014 11:52