"Pomagamy Wiśle płynąć"

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strona Główna Archiwum Aktualności 2013 Konkurs fotograficzny "Rejs szkoleniowy w obiektywie"

Konkurs fotograficzny "Rejs szkoleniowy w obiektywie"

Email Drukuj PDF

kabina z widokiem1

W dniu dzisiejszym, 20 grudnia 2013 r., dokładnie trzy miesiące po zakończeniu rejsu szkoleniowego dla kadry i pracowników CSiKGW AON, został ogłoszony werdykt Jury Konkursu fotograficznego "Rejs szkoleniowy w obiektywie".

Zgodnie z Regulaminem, Konkurs skierowany był do kadry oraz pracowników CSiKGW AON w Warszawie, którzy we wrześniu br. odbyli rejs szkoleniowy po Morzu Bałtyckim, na pokładzie okrętu szkolnego ORP "Wodnik".

Uczestnicy mogli zgłosić do Konkursu maksymalnie 5 fotografii opatrzonych tytułem. Zgłoszenia zawierały zdjęcia tylko jednego autora, zapisane w wysokiej rozdzielczości. Fotografie konkursowe nie mogły być poprawiane - jedyna dopuszczalna korekcja dotyczyła kadrowania zdjęcia zgodnie z zamiarem autora. Ostatecznie do Konkursu zgłoszono 46 fotografii.

Jury oceniając zdjęcia konkursowe brało  pod uwagę: oryginalny i unikalny charakter fotografii, wymiar artystyczno-estetyczny oraz wymiar techniczny. Jednocześnie wszyscy pracownicy CSiKGW AON mogli głosować na "Fotografię Publiczności". Każdy mógł oddać głos na jedną fotografię, która mu się najbardziej podoba - nie wolno było jednak głosować na własne zdjęcie.

WYNIKI KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "REJS SZKOLENIOWY W OBIEKTYWIE"

I miejsce - "Biało-czerwona" - Jan Knetki;
II miejsce - "Kabina z widokiem..." - kmdr por. Marek Jankiewicz; wiceprezes Zarządu Klubu "Bractwo Wiślane" LMiR w Warszawie;
III miejsce - "Węzeł gordyjski" -  Jan Knetki.

biao czerwona kabina z widokiem1 wze gordyjski dyplomkonkurs3 dyplomkonkurs dyplomkonkurs2

Wyróżnienie - "Morska impresja"Jan Knetki;
Wyróżnienie - "Koncentacja" - Piotr Przyborowski.

morska impresja koncentracja 

Fotografia publiczności - ex aequo "Flauta", Morska impresja"  - Jan Knetki.

flauta morska impresja 

Poprawiony: sobota, 21 grudnia 2013 20:45